Місія Компанії "Оріон"

Ми прагнемо зробити людей вільними, розширюючи можливості кожної людини в безмежному спілкуванні та отриманні інформації за допомогою телекомунікаційних мереж нового покоління.

Ми створюємо послуги та продукти, які дають нашим клієнтам нові можливості, прискорюючи поширення знань і виводячи ефективність людей і організації на якісно новий рівень.

Наша Компанія:

  • Розвивається разом з Коростенським регіоном, і активно бере участь у житті регіону, пропонуючи надійні, затребувані і доступні телекомунікаційні послуги населенню, корпоративним клієнтам і операторам зв'язку.
  • Встановлює нові, все більш високі професійні стандарти для своїх послуг, працюючи в постійній взаємодії з клієнтами та партнерами.
  • Використовує новітні технології, телекомунікаційне обладнання, програмне забезпечення, для надання послуг найвищої якості.
  • Співпрацює з навчальними закладами регіону, забезпечуючи підвищення рівня освіти, науково-технічного та культурного розвитку за рахунок розширення можливостей систем інформаційного обміну, впровадження в навчальний процес сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
  • Розвиває суспільство і економіку, забезпечуючи свободу обміну інформацією, допомагає нашим клієнтам приймати обгрунтовані рішення, втілювати їх у життя і йти до успіху.

Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×