Технічні особливості

Проект міської мультисервісної комп'ютерної мережі "Оріон-телеком" передбачає підключення кожного багатоповерхової (2 поверхи і вище) житлової будівлі Коростеня  Комплексне проектування та будівництво дозволило побудувати мережу "без вузьких місць", та закласти максимальну продуктивність і відмовостійкість.

Мережа побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі.

Всі магістральні лінії зв'язку нашої Компанії прокладені в кабельній каналізації КФ "УКРТЕЛЕКОМ".

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі за технологієюETHERNTET 1000BASE-LX WDM на швидкості 1 Гігабіт/секунду.

Ядро Міської мультисервісної комп'ютерної мережі "Оріон-телеком" підключено до Backbone Компанії "Оріон-телеком" на швидкості 10 Гігабіт/секунду за технологією ETHERNET 10GBASE-LX4.

До квартири кожного Абонента входить мідний UTP кабель 5 категорії, підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T швидкість на порту 100 або 1000 Мегабіт/секунду Full duplex.

Кожний технічний майданчик міської мультисервісної комп'ютерної мережі "Оріон-телеком" обладнано сучасним антивандальним захистом, джерелами безперебійного живлення, найсучаснішим активним мережевим обладнанням, що дозволяє гарантувати безперебійну і комфортну роботу наших Абонентів.

Для управління послугами користувачеві надається персональна панель керування або "Персональний кабінет".Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×