Як підключитись?

Для підключення необхідно:

1. Визначити технічну можливість підключення. Це Ви можете зробити самостійно за допомогою онлайн форми подачі заявки на нашому сайті.

2. Обрати тарифний план.

3. Ознайомитися з правилами користування мережею і умовами публічного договору.

4. Правила та умови  обслуговування необхідно прийняти, подати заявку за телефоном або через сайт, чи прийти до нашого офісу, підписати договір в одному з наших пунктів обслуговування Абонентів.

5. Здійснити сплату за перший місяць роботи в мережі Інтернет.

6. Для підключення Вам знадобиться персональний комп'ютер або ноутбук, оснащений мережевою картоюFAST ETHERNET або GIGABIT ETHERNET (є в усіх сучасних комп'ютерах).

Яка вартість підключення до швидкісного Інтернету від Компанії "Оріон-телеком"?

Акційна включення здійснюється БЕЗКОШТОВНО, в акції беруть участь всі квартири, які не були підключені до мережі Компанії "Оріон-телеком", або були підключені і не мали простроченої заборгованості за послуги.

Подключення включає:

 • Виїзд бригади розвитку для проведення підключення. Час попередньо узгоджується з Абонентом за телефоном.
 • Монтаж кабелю від технічного майданчика оператора  до квартири Абонента по слабкострумовим стоякам під'їзду (як правило, з горищного або підвального приміщення Вашого житлового будинку).
 • Введення кабелю до квартири Абонента. Для введення кабелю використовується існуючий отвір, або буриться окремий отвір у стіні або в коробці вхідних дверей діаметром 10 мм. За бажанням Абонента проробляються отвори всередині квартири Абонента. Місце буріння отвору вказується Абонентом. Усі ризики пов'язані зі знаходженням під штукатуркою прихованої електричної, телефонної, проводки, коаксіальних телевізійних кабелів, інших елементів інженерної інфраструктури покладаються на абонента і в разі порушення цілісності таких мереж, роботи з відновлення та компенсації збитку не проводяться.
 • Окінцювання кабелю конекторами RG-45 з боку Абонента та оператора.
 • Одноразове налаштування персонального комп'ютера Абонента (операційні системи сімейства WINDOWS) або роутера абонента. Для виконання налаштування користувач повинен надати обліковий запис з правами Адміністратора системи.
 • Демонстрація роботи Інтернету на комп'ютері Абонента.

До підключення не входить:

 • Монтаж кабелю по квартирі Абонента, переміщення меблів, укладання "під плінтус", інші монтажні роботи всередині квартири Абонента.
 • Перевстановлення операційної системи, або будь-якого іншого програмного забезпечення на комп'ютері Абонента.
 • Встановлення антивірусного програмного забезпечення на комп'ютері Абонента.
 • Налагодження підключення на комп'ютері Абонент під управлінням операційної системи, відмінної від операційної системи WINDOWS.
 • Налаштування активного мережевого обладнання клієнта, а саме бездротових адаптерів, ігрових приставок, медіа шлюзів, супутникових ресиверів, будь-якого іншого обладнання Абонента, призначеного для роботи в мережі Інтернет.

 Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×