Обладнання для цифрового телебачення

Цифрове телебачення активно увійшло в наше життя, поступово і впевнено витісняючи застаріле, аналогове телебачення як з ефіру так і з мереж кабельних операторів. згідно взятих на себе зобов'язань, Україна зобов'язується повністю вимкнути аналогове мовлення і перейти на цифрове не пізніше 17 липня 2015.

Висока якість картинки, впевнений сигнал – саме цей сервіс сьогодні затребуваний звичайними людьми.

Технології цифрового телебачення підтримують стандарт HDTV, (телебачення високої чіткості). Тепер у кожного є можливість скористатися цими та іншими благами і досягненнями сучасних телевізійних технологій.

Чи потрібен спеціальний телевізор?

для підключення послуги цифрового телебачення стандарту DVB-C підійде звичайний сучасний телевізор, що має стандартний антенний вхід  і/або scart-вхід і/або НЧ-вхід («тюльпанчики») і/або та ін. З їх допомогою до телевізора підключається приставка-декодер / сет-топ бокс / телевізійний приймач / ресивер.

Чи складно підключити приставку до телевізора?

Процес встановлення телевізійної приставки так само простий, як і підключення антени до телевізора. При необхідності, Ви можете впоратися з цим самостійно. Просто вставте кабель одним кінцем у спеціальний вхід на приставці-декодері, а іншим – у телевізор у відповідний вхід.


Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×