Як підключитись

Для підключення необхідно:
1. Визначити технічну можливість підключення. Це Ви можете зробити самостійно за допомогою on-line форми подачі заявки на нашому сайті.
2. Обрати тарифний план.
3. Ознайомитись з правилами користування та умовами публічного договору.
4. Правила та умови обслуговування необхідно прийняти, подати заявку за телефоном або через сайт, або прийти в наш офіс підписати договір в одному з наших пунктів обслуговування Абонентів.
5. Здійснити проплату за перший місяць послуги, та 90 грн. за підключення одного телевізора до кабельного телебачення.
6. Для підключення Вам знадобиться

Аналогове кабельне телебачення: телевізійний приймач будь-якого зразка.

Цифрове кабельное телебачення DVB-C: телевізійний приймач з підтримкою цифрового телебачення. Тип підключення до Вашого телевізора залежить від його моделі і, відповідно, типу доступних.

Підключення містить:

Виїзд бригади розвитку для проведення підключення. Час попередньо узгоджується з Абонентом за телефоном.

Монтаж кабелю від технічного майданчика оператора до квартири Абонента по слабкострумових стояках під'їзду (як правило, з горищного або підвального приміщення Вашого житлового будинку).

Введення кабелю в квартиру Абонента. Для введення кабелю використовується існуючий отвір, або буриться окремий отвір в стіні або в коробці вхідних дверей діаметром 10 мм. За бажанням Абонента проробляються отвори всередині квартири Абонента. Місце буріння отвору вказується Абонентом. Усі ризики пов'язані із знаходженням під штукатуркою прихованої електричної, телефонної, проводки, інших елементів інженерної інфраструктури покладаються на Абонента і в разі порушення цілісності таких мереж роботи по відновленню і компенсації збитку не проводяться.

Окінцівання кабелю коннекторами з боку Абонента.

Демонстрація роботи ТВ сервісу на телевізійному приймачі Абонента.

До підключення не входить:

Монтаж кабелю по квартирі Абонента, переміщення меблів, укладка "під плінтус", інші монтажні роботи всередині квартири Абонента.

Перевстановлення операційної системи, або будь-якого іншого програмного забезпечення на комп'ютері Абонента.

Налаштування активного мережевого обладнання клієнта, а саме бездротових адаптерів, ігрових приставок, медіа шлюзів, супутникових ресиверів, будь-якого іншого обладнання Абонента.


Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×