Приведи друга

УМОВИ:
В рамках акції, кожний існуючий абонент, який порекомендував своєму знайомому підключитися до інтернет провайдера "Оріон-телеком", отримує бонус - 20 гривень на рахунок, новий абонент - так само отримує бонус в розмірі 20 гривень на свій абонентський рахунок за умови, що новий абонент підключається в Коростені на пакет вартістю не нижче 90 грн/місяць, при цьому змінити тарифний план на більш дешевий, абонент має право лише не раніше ніж через півроку користування.

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, підключених на момент подачі заяви на підключення. В акції не беруть участь гуртожитки, приватні будинки та багатоквартирні будинки, не підключені до мережі на момент подачі заяви на підключення.

Підтвердженням рекомендації за програмою «Приведи друга» служить рекламний буклет з номером договору та прізвищем існуючого абонента, за рекомендацією якого виконується підключення нового абонента.
Після успішної реєстрації та створення договору кошти будуть нараховані на баланс користувача автоматично.

ОБМЕЖЕННЯ:
Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені іншому абоненту.
При розірванні договору, нараховані акційні кошти анулюються незалежно від давності їх нарахування.
Новий абонент може взяти участь в програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь в програмі в якості існуючого абонента, рекомендуючи підключитись друзям, родичам, знайомим.
В програмі не можуть брати участь клієнти, які були підключені дилерами компанії, вони можуть приймати участь у програмі лише у якості існуючого абонента.
Флаєр подається абонентом до укладення договору, будь-які звернення після укладення договору не розглядаються і не задовольняються.
В програмі «Приведи друга» не беруть участь нові абоненти, будинки яких на момент укладення договору, не підключені до мережі Компанії «Оріон-телеком» крім того забороняється нараховувати гроші, якщо квартира до цього була підключена до мережі Компанії «Оріон-телеком».

Детальні умови акції дивіться в персональному кабінеті.

Акція є безстроковою.Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×