Акція на БЕЗКОШТОВНЕ переключення до мережі Інтернет

від Компанії "Оріон-телеком"!

  Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора або за технологією ADSL?

  Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною?

  Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Оріон-телеком” та отримуйте БОНУС:

200 гривень на рахунок!*

  Для участі у акції Абоненту необхідно вказати номер діючого Договору від попереднього провайдера, до якого підключений Абонент за технологією Ethernet або ADSL під час оформлення Договору на підключення послуг у офісі Компанії ”Оріон-телеком”.


Вартість пакету послуг  від 120 гривень на місяць!


Умови акції:

 Акція розповсюджується на всіх користувачів багатоквартирних  будинків у м. Коростень, які підключені до сторонніх операторів за технологією Ethernet або ADSL.

 Кожний бажаючий може підключити швидкісний безлімітний Інтернет від Компанії “Оріон-телеком” за 0.00 грн, якщо його будинок вже підключено  до телекомунікаційної мережі Компанії ”Оріон-телеком”.


  Акція діє тільки для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.


Обмеження:

*Бонусні кошти можуть бути використані лише в рахунок абонплати.

 

  У акції беруть участь всі абоненти, які мають діючий договір з попереднім провайдером і підключені за технологією Ethernet  або  ADSL.

 

 УВАГА! Абонент зобов`язаний надати абонентське обладнання для налаштування та завчасно самостійно подбати про купівлю абонентського роутера. Компанія “Оріон-телеком” не займається продажем такого абонентського обладнання.


  Щоб замовити підключення за акцією необхідно звернутися до офісу м. Коростень, вул. Кірова, 8/15 або на гарячу лінію підтримки за номерами:

 

+38 04142 53770            МТС+38 099 6381758


 Life+38 063 4861493     KyivStar+38 097 2987570Акція діє з 10.12.2019 до 31.12.2021 року.Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×