Кредит довіри

Доступ до Інтернет Послуги зі статусом «прострочка платежу» обмежений кількома службовими сайтами..
В рамках програми, Абонентові надається можливість включити через персональний кабінетповноцінне користування Послугою зі статусом "прострочення платежу" на кілька днів. При цьому, кількість "кредитних днів" залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі Оріон-телеком:

  • від 3 до 12 місяців - 3 дні
  • від 1 до 2 років - 4 дні
  • від 2 до 3 років - 5 днів
  • від 3 до 5 років - 7 днів

Коростень
Шкільний + 1 день
Студентський + 5 дні
Деловой + 7 дней
Комфортный +10 дней
Престижний + 20 днів


У разі, якщо сплата проводиться в період "Кредиту Довіри", така сплата прирівнюється до звичайної і штрафні санкції не застосовуються, незалежно від того чи активував абонент «Кредит Довіри» через кабінет чи ні..
У разі, якщо оплата НЕ проводиться в період "Кредиту Довіри", то для такої послуги встановлюється "прострочення платежу". Якщо абонент скористався "повноцінним" доступом до Інтернет протягом "Кредиту Довіри, то Абонент втрачає право на кредит довіри на 3 місяці.

"Кредит Довіри" починається з 1-го числа місяця. Наприклад, маючи 7 кредитних днів можна використовувати їх виключно з 1-го по 7-е число. Іншими словами, якщо, Ви візьмете кредит 6-го числа, то залишиться тільки 2 дні: 6-е і 7-е числа.


Разом алгоритм "скільки можна не платити" виглядатиме так:

Приклад, якщо у Вас пакет Реальний і Ви з Оріон-телеком 2,5 року то кредит довіри складе 6 днів за стаж і 5 днів за пакет разом 11 днів відстрочки на сплату регулярного платежу.
Информация о наличии кредита доверия и его размере выводится в админ интерфейсе.Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×