Усі акції

Приведи друга 

В межах акції, кожний існуючий абонент, який здійснив рекомендації своєму знайомому щодо підключення до інтернет провайдера "Оріон-телеком", отримує бонус - 20 гривень на рахунок, новий абонент - так само отримує бонус в розмірі 20 гривень на свій абонентський рахунок за умови, що новий абонент підключається в Коростені на пакет вартістю не нижче 100 грн/місяць....

10 дорівнює 12 

При єдиноразовій оплаті користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус - додатково 20% від сплаченої суми на свій особовий рахунок.
Нарахування (грошових коштів) бонусу здійснюється в перебігу доби після зарахування сплати на абонентський рахунок.

Скільки ти з «Оріон-телеком»? 

Суть програми лояльності полягає в наданні додаткових привілеїв існуючим клієнтам.

Кредит довіри 

В межах програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі статусом "прострочення платежу" на кілька днів. При цьому, кількість "кредитних днів" залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі Оріон-телеком.

Безкоштовне підключення кабельного телебачення для пенсіонерів

З 01.07.2017 до 31.12.2018 Компанія "Оріон-телеком" запроваджує соціальну ініціативу для ПЕНСІОНЕРІВ та  людей з інвалідністю. Підлкючення одного телевізора до аналогового кабельного телебачення від Компанії "Оріон-телеком" у цей період є БЕЗКОШТОВНИМ! За 9 грнивень на місяць Ви отримаєте понад 65 найбільш рейтингових каналів!

 Онлайн проплата Зворотній дзвінок

Выберите Ваш регион:

×

Замовити зворотній дзвінок

×